Tarot

KURSY TAROTA

– od września 2013r. przez internet
– indywidualne w Warszawie – terminy do uzgodnienia

– tel: 515-094-363

TAROT

Zapoznanie się z kartami jest procesem bardzo osobistym, wymagającym czasu i wysiłku włożonego w stworzenie ciągu asocjacyjnego dla każdej karty.

Najlepiej jest zaangażować wszystkie zmysły w ten proces, tak, aby wystarczyła jedna nić, która w sposób
naturalny rozwinie całą wiedzę. Aby szybciej i skuteczniej osiągnąć takie możliwości, dobrze jest skończyć kurs nauki tarota u osoby z długoletnim doświadczeniem, która przybliży tajniki odpowiedniej metody interpretacji kart.

Korzystając ze swoich przemyśleń, wnikliwych obserwacji, praktyki i doświadczeń.
Przybliży tajniki i możliwości tej odpowiedzialnej i trudnej pracy.

Pomoże skutecznie wykorzystać swoje możliwości, zwróci uwagę na trudniejsze strony tego zawodu, podpowie, w jaki sposób przekazywać drugiej osobie trudniejsze interpretacje sytuacji, jak się zabezpieczać przed negatywnymi energiami, jak się oczyścić itd.

Oprócz nauki interpretacji kart tarota, bardzo istotny jest sposób przekazywanych informacji, to powinna być „terapia słowem a nie gromienie „. Te i inne możliwości przekaże wam osoba czynnie wykonująca ten zawód.

Pracę parapsychologa wykonuję od około dwudziestu lat, ciągle starając się doskonalić w tym zawodzie. Osoby zainteresowane zgłębianiem tajników tarota serdecznie zapraszam na kursy indywidualne lub grupowe.

Aby ustalić termin lub dowiedzieć się czegoś więcej, proszę o kontakt telefoniczny:

515-094-363
Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata Trzaskoma