Numerologia

KURSY NUMEROLOGII – od września 2013r. przez internet

– indywidualne w Warszawie – terminy do uzgodnienia

– tel: 730 610 150

NUMEROLOGIA

Wszystko wokół nas podporządkowane jest liczbom. Liczby odzwierciedlają zasady według których nasz świat istnieje. Głównym założeniem numerologii jest to, że cały wszechświat da się ująć w symbolach, wartościach, liczbach i znakach. Każdy z nas urodził się w dniu wyznaczonym mu zgodnie z planem wszechświata i pod wpływem wibracji emitowanych w tym konkretnym momencie i miejscu. W dacie urodzenia zawartych jest wiele cennych informacji o naszym życiu, przeznaczeniu, karmie. Od chwili narodzin znajdujemy się w zasięgu liczb, których wibracje działają na nas przez całe życie.

Numerologia to system interpretacji naszego funkcjonowania zewnętrznego i wewnętrznego, sposób na wnikliwe zbadanie ludzkiej osobowości, pozwalający na wybranie właściwej drogi postępowania, osiągnięcia pożądanej harmonii w życiu.

Może udzielić nam wskazówek i informacji na temat człowieka, jego powodów postępowania, możliwości, celów, talentów,ale też i ograniczeń. Dzięki niej dowiadujemy się w jaki sposób liczby wpływają na nas i nasze życie. Poznając jej tajniki nie tylko na nowo odkrywamy siebie, ale także możemy sobie pomóc.

Osoby zainteresowane zgłębianiem tajników numerologii, serdecznie zapraszam na kursy indywidualne lub grupowe. Aby ustalić termin lub dowiedzieć się czegoś więcej, proszę o kontakt telefoniczny:

730 610 150

Pozdrawiam
Małgorzata Trzaskoma