Tarot

KURSY TAROTA

– od września 2013r. przez internet
– indywidualne w Warszawie – terminy do uzgodnienia

– tel: 730 610 150

TAROT

Zapoznanie się z kartami jest procesem bardzo osobistym, wymagającym czasu i wysiłku włożonego w stworzenie ciągu asocjacyjnego dla każdej karty.

Najlepiej jest zaangażować wszystkie zmysły w ten proces, tak, aby wystarczyła jedna nić, która w sposób
naturalny rozwinie całą wiedzę. Aby szybciej i skuteczniej osiągnąć takie możliwości, dobrze jest skończyć kurs nauki tarota u osoby z długoletnim doświadczeniem, która przybliży tajniki odpowiedniej metody interpretacji kart.

Korzystając ze swoich przemyśleń, wnikliwych obserwacji, praktyki i doświadczeń.
Przybliży tajniki i możliwości tej odpowiedzialnej i trudnej pracy.

Pomoże skutecznie wykorzystać swoje możliwości, zwróci uwagę na trudniejsze strony tego zawodu, podpowie, w jaki sposób przekazywać drugiej osobie trudniejsze interpretacje sytuacji, jak się zabezpieczać przed negatywnymi energiami, jak się oczyścić itd.

Oprócz nauki interpretacji kart tarota, bardzo istotny jest sposób przekazywanych informacji, to powinna być „terapia słowem a nie gromienie „. Te i inne możliwości przekaże wam osoba czynnie wykonująca ten zawód.

Pracę parapsychologa wykonuję od około dwudziestu lat, ciągle starając się doskonalić w tym zawodzie. Osoby zainteresowane zgłębianiem tajników tarota serdecznie zapraszam na kursy indywidualne lub grupowe.

Aby ustalić termin lub dowiedzieć się czegoś więcej, proszę o kontakt telefoniczny:

730 610 150
Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata Trzaskoma

Historia tarota

Pierwsze słuchy o tarocie sięgają XIII i XIV wieku, kiedy budził ciekawość i zainteresowanie swoją nazwą. Wielu badaczy sformułowało teorię, że pochodzi on z Indii, a do Europy dotarł przez Cyganów, którzy przywędrowali do Basenu Morza Śródziemnego. Magia kart została uznana w ówczesnym, chrześcijańskim okresie za ideę diabelską, a wróżbitów nazywano heretykami, skazując ich na potępienie oraz urządzając polowanie na czarownice. Mimo tych działań tarot przetrwał do dziś, ponieważ gdy tylko pojawił się druk, zaczęły one funkcjonować w wielu krajach Europy, stając się coraz bardziej popularne, na tyle, że powstała ich ikonografia.

Tarot Warszawa – najczęściej zadawane pytania

W związku z tym, że często pytania kierowane od Państwa powtarzają się, powstała sekcja tych najczęściej zadawanych. Istotne jest dla mnie, by czuli się Państwo przygotowani do wizyty oraz, aby Państwa wątpliwości zostały rozwiane, co zredukuje stres przed pierwszym spotkaniem. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszam do zakładki „Kontakt”.

 1. Kiedy warto skorzystać z usług wróżki?

  Jako wróżka z doświadczeniem wiem, że motywacje do skorzystania z moich usług mogą być różne. Często są to sytuacje graniczne, kryzysy czy szukanie pomocy i odpowiedzi na pytania po trudnych doświadczeniach. Bywa również, że klienci są po prostu ciekawi. W każdej z tych sytuacji serdecznie zapraszam na seans do Warszawy.

 2. W jakich dniach najlepiej wybrać się na rozstawianie tarota?

  Tarot nie ma ściśle określonych zasad co do dnia, kiedy najlepiej go rozkładać. Wymaga on jedynie otwarcia się, odprężenia i skupienia się, dlatego warto wybrać odpowiedni dzień, kierując się własnymi odczuciami i emocjami. Jeżeli czujemy, że odpowiedni będzie piątek, środa lub poniedziałek, wybierzmy pasujący nam dzień na seans tarota w Warszawie.

 3. Jak wygląda interpretacja kart?

  Schematyczne czytanie tarota nie jest zgodne z jego ideą. W seansie chodzi o to, by tarot przez nas „przenikał” i abyśmy czuli go całymi sobą. Interpretacja kart nie powinna być mechaniczna, ponieważ bardzo ważną rolę odgrywa nie tylko wiedza odnośnie do ich znaczenia, ale również wyczucie oraz intuicja.

 4. W jaki sposób przebiega płatność za usługę tarota?

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut