Parapsychologia w naszym życiu

  • Psychologia – to dziedzina nauki konwencjonalnej zajmująca się badaniem mechanizmów i praw rządzących psychiką człowieka, skupiająca się również na interakcjach jednostki z jej otoczeniem.

  • Parapsychologia – jest to dziedzina, która zajmuje się badaniem zjawisk duchowych, myślowych, słownych, psychicznych, emocjonalnych oraz innymi środkami, niż sama psychologia konwencjonalna.

Różnica polega na tym, że parapsycholog zajmuje się badaniem zjawisk, które nie są rozważane w nauce, takimi jak percepcja pozazmysłowa.

Jako osoba, która od 20 lat zajmuje się parapsychologią, jest to moja wielka pasja, zainteresowaniem, a również powołaniem życiowym. Oferuję Państwu kursy osobiście przeze mnie prowadzone. Staram się podczas nich zrozumiale przekazywać swoją wiedzę oraz pomagam w kompleksowy sposób zrozumieć tajniki wybranej praktyki parapsychologii. Doświadczenie w pracy z ludźmi, praktyka oraz świadome uczestniczenie w każdym seansie, pozwoliły mi na wysunięcie własnych wniosków oraz obserwacji. W związku z tym, że chcę się nimi dzielić, organizuję kursy reiki, tarota oraz numerologii w Warszawie.

Tarot

Tarot i oferowane przeze mnie kursy prowadzone w Warszawie to bardzo osobiste doświadczenie, które wymaga zaangażowania w ten proces wszystkich zmysłów. Jako osoba z wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą na temat sztuki tarota oferuję profesjonalną pomoc w nauce, przemyślenia oraz obserwacje, które powstały podczas wyrobionej praktyki. Zapewniam przybliżenie tajników metody interpretowania kart oraz dzielę się swoimi radami dotyczącymi wykonywania tej pracy.

Reiki

Starożytna sztuka reiki znana jest z uzdrawiającego duszę, ciało oraz emocje działania. Polega ona na nakładaniu rąk poprzez działanie energii, która pozwala nam odzyskać siłę, pozbyć się blokad oraz toksyn. W mojej ofercie dostępne są różne stopnie wtajemniczenia kursów reiki, które przygotowują do pracy z samym sobą lub z innymi. Moje kursy reiki polegają na przekazywaniu wiedzy, umiejętności oraz pasji do tej wyjątkowej praktyki.

Numerologia

Numerologia jest to system interpretacji informacji na temat człowieka oraz źródło wskazówek uzyskiwane poprzez rozumienie znaczenia liczb. Jako wróżka pasjonująca się od lat parapsychologią, oferuję również kursy numerologii. Warszawa to mój główny obszar prowadzenia działalności, jednak oferuję również swoją pomoc zdalnie. Kursy mogą odbywać się indywidualnie lub grupowo, wybierane według preferencji.