Przepowiadanie przyszłości

Poznanie przyszłości nurtuje wielu, zarówno w sytuacjach kryzysowych, gdy wydarzy się trudne doświadczenie w ich życiu, kiedy poszukują swojej drogi życiowej lub ze zwykłej ciekawości. Niezależnie od powodów, chcąc poznać swoją przyszłość, warto odwiedzić kogoś, kto posiada wiedzę na temat parapsychologii, umiejętności w wykonywaniu różnych praktyk, a przede wszystkim jest to osoba silnie uduchowiona z rozwiniętą intuicją. Jako wróżka prowadzę swoją działalność w Warszawie już od ponad 20 lat, dzieląc się swoją pasją oraz pomocą z innymi.

Tarot

Tarot towarzyszy mi od dzieciństwa. Od zawsze czułam siłę, pewność siebie i brak obaw, kiedy sięgałam po karty tarota. Uczucie przerodziło się w zainteresowanie, a ono w wiedzę i chęć pogłębiania znajomości tej praktyki, jak i umiejętności odczytywania kart. Prowadzę kursy oraz seanse tarota w Warszawie. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem, wiedzą, obserwacjami z innymi, którzy chcą zgłębić swoją pasję do tarota. Pozwala ona poznać lepiej siebie, zdobyć świadomość na temat swoich działań i ludzi wokół oraz wyleczyć się z lęków i obaw.

Warsztaty – kursy tarota i reiki

Zarówno tarot, jak i reiki są obiektem moich głębokich zainteresowań, jako praktyki parapsychologii. Są to wyjątkowe metody zdobywania świadomości na temat samego siebie, poznawania przyszłości i zdobywania wiedzy o życiu i otaczającym świecie. Prowadzone przeze mnie kursy reiki i tarota to nie tylko znajomość historii czy techniki prowadzenia seansów, ale również duchowe przeżycie i kontakt z samym sobą, jak i z drugim człowiekiem. Jako osoba doświadczona od wielu lat, zapewniam swoją pomoc, odpowiadam na nurtujące pytania oraz dzielę się swoimi obserwacjami.

Dowiedz się więcej